מועדים לשמחה! לקוחות יקרים,
בימים החג וחול המועד החנות סגורה, הזמנות שיבוצעו בימי החג יצאו לאחר שביעי של פסח.
בתקווה להבנה ובתפילה לבשורות טובות וגאולה שלמה.

תנאי שימוש באתר "טויס דיל"

תקנון השימוש באתר הנ”ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

הקדמה

אתר “טויס דיל” (להלן “האתר”) הוא אתר המשתמש כאתר (“קידום”) ייצוגי עבור “טויס דיל” והנך מוזמן לקחת בו חלק כל זאת כמובן בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו בהמשך.

השימוש באתר זה , כולל כל תכניו והשירותים המוצעים בו כגון: הורדות של קבצים, מדיה הכוללים -תמונות וסרטונים, וכן התכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת, וכל זאת ללא כל התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר וכל המידע שבו לרבות עיצובו, קוד האתר, קבצי המדיה לרבות גרפיקות, הסרטונים והתמונות, הטקסטים, הקבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר טויס דיל. כל אלה מהווים קניין רוחני בלעדי של אתר “טויס דיל” ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר “טויס דיל”.

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש מהנהלת האתר.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך עם זאת חשוב לדעת כי יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים או הפרעות בזמינות האתר. לכן, איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת, ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות או הורדת האתר מהאוויר.

קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים. אנו עושים את מירב המאמצים על מנת שכל הקישורים יהיו מאובטחים. עם זאת, כל ביקור בהם, נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של “טויס דיל” ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP  של המחשב שלו, כתובת הMACID  של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר ו\או הנהלת האתר תעשה כל שביכולתה על מנת להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר או המנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהיה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר “טויס דיל”.

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

אזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז ירושלים.

0
  0
  הסל שלך
  הסל שלך ריקחזור לחנות
   Apply Coupon
   Available Coupons
   5special Get 5% off עבור הפופאפ

   נרשמים ומקבלים

   5% הנחה

   למימוש ברכישה הראשונה.
   ובנוסף תקבלו עדכונים על הפריטים החדשים,
   ההנחות והמבצעים השווים ביותר!